استفاده از فوم شستشو لافارر پوست چرب برای ذوب کردن برف در زمستان

محصولات زیادی برای مراقبت از پوست وجود دارد، اما مهمترین فرآیند “شستشو” است. انتخاب پاک کننده صورت مناسب می تواند به معنای واقعی کلمه زندگی شما را تغییر دهد.

در ژاپن استفاده از فوم شستشو لافارر پوست چرب رایج ترین روش شستشوی پوست است و اکثر مردم از محصولات شستشوی کف کننده یا توری های کف کننده برای شستشوی پوست استفاده می کنند. در مقابل، در ایالات متحده، محصولات شستشوی کف کننده به اندازه ژاپن محبوب نیستند.

گاهی اوقات گفته می شود که محصولات شستشوی کف کننده حاوی مواد شیمیایی قوی یا موادی هستند که اثرات منفی روی پوست ما می گذارند، پس حقیقت چیست؟ روش صحیح شستشوی فوم چیست؟ در اینجا شما اثرات شگفت انگیز شستشوی کف را بررسی خواهید کرد!

شستشوی صورت فومینگ به معنای واقعی شستن پوست با کف است. معمولا پاک کننده های صورت ژاپنی دو نوع دارند: نوع فوم پمپاژ و نوع بافت کرمی نرم. نوع پمپاژ به صورت فوم دار ظاهر می شود.

بنابراین می تواند باعث صرفه جویی در زمان برای ساخت فوم ها شود، و نوع بافت خامه ای نرم با افزودن کمی آب و مالش با دست یا شبکه های کف، کف ایجاد می کند.

فوم

فواید و نوع پوست برای شستشوی صورت فوم دار؟ به طور معمول، انواع پوست های معمولی تا چرب برای شستشوی صورت فوم دار مناسب هستند، زیرا با شستن پوست با فوم، از بین بردن چربی یا کثیفی های روی پوست با رسیدن به منافذ موثرتر می شود.

با شستشو با فوم، در حین شستشو با پوست تماس ملایم تری ایجاد می کند که اصطکاک بیش از حد و آسیب به پوست شما را کاهش می دهد.

علاوه بر این، فوم پس از شستن بسیار راحت تر قابل شستشو است. این بسیار مهم است زیرا اغلب افراد از صابونی که پس از شستشو روی پوست باقی می ماند، تحریک می شوند. با این حال، برای پوست های حساس یا خشک، ممکن است با استفاده از آن احساس خشکی بیش از حد یا مقداری سوزش ایجاد کند.

همچنین به طور کلی برای افرادی که پس از شستن صورت احساس طراوت را به جای احساس مرطوب کنندگی ترجیح می دهند توصیه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.