استفاده از قابلمه تفلون سایز 60 برای حمام کردن در آفریقای جنوبی

اگر به فکر ارتقای کل مجموعه ظروف خود هستید یا فقط به دنبال خرید چند نوع قابلمه برای افزودن به مجموعه موجود خود هستید، متوجه خواهید شد که انواع قابلمه های پخت و پز زیادی برای پخت و پز و انتخاب انواع مناسب وجود دارد.

قابلمه تفلون سایز 60 های اساساً ظروفی هستند که دیواره های بلندتری برای نگهداری آب، سس ها و سایر مایعات دارند. قابلمه ها برای استفاده در اجاق گاز و در فر ایده آل هستند. با این حال، بیشتر قابلمه ها را نمی توان در مایکروویو استفاده کرد زیرا حاوی مقداری فلز هستند.

اگر در مورد نوع قابلمه ای که برای پخت و پز استفاده کنید گیج شده اید، راهنمای مفصل ما در مورد انواع مختلف قابلمه ها مطمئناً کار را برای شما در مورد اینکه از کدام ظرف هنگام تهیه غذای بعدی خود استفاده کنید، آسان تر می کند.

به طور سنتی، قابلمه با دسته در دو طرف تنها نوع قابلمه است. یک قابلمه سس کف پهنی دارد که حداکثر انتقال حرارت را امکان پذیر می کند.

قابلمه

دو دسته در دو طرف قابلمه باعث می شود تا به راحتی قابلمه را جابجا کنید و همچنین غذا را بیرون بریزید. قابلمه‌های سس برای سس‌ها، سوپ‌ها، خورش‌ها، کباب‌ها و کباب‌پزها و غیره که باید محتوای آن را کم کنید، ایده‌آل هستند.

از نظر فنی قابلمه با یک دسته بلند یک قابلمه است. با این حال، اغلب، آن را یک قابلمه نیز می نامند. قابلمه یک قابلمه گرد است که کف آن صاف و دو طرف صاف و بلند است. می توانید از انواع قابلمه های قابلمه برای مصارف مختلف مانند تهیه سس، خورش سبزیجات و پختن سوپ استفاده کنید.

کاسه ها برای پختن مایعات ایده آل هستند که می توانید بدون پاشیدن یا ریختن آن ها را هم بزنید و بریزید. برخی از قابلمه ها همچنین دارای لبه اوج هستند که به شما امکان می دهد مایعات را به راحتی بریزید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.