استفاده از کود ورمی کمپوست برای تبدیل اعضای بدن حیوان به اعضای بدن انسان

روش‌های متداول ساخت کود ورمی کمپوست در مزرعه شامل شمع‌های استاتیک، بادگیر، و کمپوست درون کشتی است. شمع های استاتیک، توده های کمپوستی هستند که چرخانده نمی شوند.

برای برآوردن الزامات برنامه ملی ارگانیک، سیستم های شمع ایستا باید هوادهی شوند تا فعالیت میکروبی و دمای مناسب را حفظ کنند. برای این منظور، لوله سوراخ‌دار در پایه شمع نصب می‌شود و در برخی موارد از فن‌ها یا دمنده‌ها برای فشار دادن هوا به داخل شمع استفاده می‌شود.

چندین منبع جامع که توضیحات مفصلی در مورد فرآیند کمپوست ارائه می دهد و اطلاعات خاصی در مورد نحوه ساخت کمپوست در دسترس است. نمونه‌های آن عبارتند از: هنر و علم کمپوست‌سازی، کمپوست‌سازی در مزارع ارگانیک، و کتابچه راهنمای کمپوست در مزرعه.

کمپوست سازی در مقیاس بزرگ در اکثر ایالت ها تنظیم می شود. برای اطمینان از رعایت مقررات کمپوست با دولت ایالتی خود مشورت کنید. استفاده از مواد گیاهی و حیوانی کمپوست شده برای حفظ یا بهبود مواد آلی خاک توسط قانون نهایی برنامه ملی ارگانیک پشتیبانی می شود:

تولیدکننده باید مواد گیاهی و حیوانی را برای حفظ یا بهبود محتوای مواد آلی خاک به گونه‌ای مدیریت کند که به آلودگی محصولات، خاک یا آب توسط مواد مغذی گیاهی، موجودات بیماری‌زا، فلزات سنگین یا بقایای مواد ممنوعه کمکی نکند.

کود

ترکیب، تولید و استفاده از کمپوست در سیستم های تولید ارگانیک توسط قانون نهایی NOP تنظیم می شود. توضیح این مقررات در USDA برای رسیدگی به حکم کمپوست زباله سبز ارائه شده است.

مقررات NOP بیان می کند که کمپوستی که با مواد اولیه ممنوعه تولید می شود ممنوع است و استفاده از کمپوستی حاوی مواد مصنوعی که در فهرست ملی مواد مصنوعی نیستند را مجاز نمی داند.

برای استفاده در تولید محصولات ارگانیک مجاز است. با این حال، با توجه به اینکه سطوح پس‌زمینه آفت‌کش‌ها در محیط وجود دارند و ممکن است در سیستم‌های تولید ارگانیک وجود داشته باشد، مقررات NOP تحمل صفر را برای بقایای آفت‌کش‌های مصنوعی در ورودی‌ها الزامی نمی‌کند.

مانند کمپوست. همانطور که در USDA برای رسیدگی به حکم کمپوست زباله سبز توضیح داده شده است، یک قانون پیشنهادی برای رسیدگی به این موضوع در حال توسعه است.

در این مدت، نمایندگان تایید صلاحیت شده باید به بررسی و تایید همه مواد مورد استفاده توسط تولیدکنندگان ارگانیک، از جمله کمپوست، به عنوان بخشی از طرح سیستم ارگانیک عملیات ادامه دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.