با استفاده از دمپایی زنانه نیاز به حمام رفتن ندارید

شری هاول، رئیس بازاریابی Medjet، یک برنامه حفاظت از مسافران مستقر در بیرمنگام، آلا، تقریباً 10 جفت دمپایی مختلف Bombas’s Gripper برای حالات مختلف دارد، اما همچنین برای اینکه بتوانم حداقل یک جفت را در صورت نیاز پیدا کنم. “او می گوید.

او بیشتر به استایل هیبریدی دمپایی زنانه خود علاقه نشان می دهد. آنها از جوراب‌ها شل‌تر هستند، اما همچنان نرم و منعطف هستند، با فضای داخلی که با مواد برس‌خورده و پتو مانند و نقاط لاستیکی چسبنده در قسمت پایین پوشانده شده است که به جلوگیری از لغزش کمک می‌کند.

او دوست دارد آن‌ها را در سفرها بیاورد تا در هواپیما بپوشد و در اتاق هتلش بپوشد. او خاطرنشان می‌کند: «آنها فوق‌العاده سبک هستند و فضایی را در کیف دستی من اشغال نمی‌کنند، و اگر بخواهید آنها را در سینک بشویید، خیلی سریع خشک می‌شوند.

از میان دمپایی‌هایی که آزمایش کردیم، گریپرها همانهایی بودند که بارها و بارها متوجه شدیم که به آنها می‌رسیم. آنها به خوبی پوشانده شده اند، اما ساختار زیادی ندارند، و پاهای ما هرگز در آنها عرق نمی کنند، اگرچه هاول می گوید که آنها سریعتر از دمپایی های کفی سنتی فرسوده می شوند.

دمپایی

قسمت پایینی مقداری موی حیوان خانگی برداشته است، اما قابل شستشو با ماشین لباسشویی است. به‌علاوه، ما دوست داشتیم که می‌توانستید روی یک کاناپه بدون درآوردن آن‌ها مانند دمپایی‌های حجیم‌تر، خم شوید.

اشلی کرکلند، مدیر معماری داخلی در Grizform Design می‌گوید: از آنجایی که خوب است به لحظه‌های روزمره درخشندگی بدهید، «حتی اگر صبح یکشنبه در حال درست کردن پنکیک هستید»، دمپایی‌های مروارید رنگین کمانی Tria BCBGeneration یک جفت عالی برای داشتن در خانه هستند.

او می‌گوید که در واشنگتن دی سی، آنها را نه تنها به خاطر ظاهر زیبایشان ، بلکه به خاطر احساس دنج، بالشتک قابل توجه و مقاومت در برابر لغزش‌شان دوست دارد. زیره بافت آنها را در داخل و خارج از خانه قابل پوشیدن می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.