با ماشین لباسشویی 7 کیلویی اسنوا نقره ای اقامت اروپا را بدست آورید

در واقع، شدیدترین صدمات در این مجموعه داده (شکستگی، قطع عضو، و غرق شدن) زمانی رخ داده است که دستگاه در حال کار بوده است.

وجود ماشین لباسشویی اسنوا 7 کیلویی نقره ای در هر خانه ای لازم است.

والدین باید بدانند که با وجود ویژگی های ایمنی احتمال آسیب جدی یا غرق شدن وجود دارد. مصرف کنندگان باید از سازندگان بخواهند که ویژگی های ایمنی بهتری را بر اساس داده های آسیب ایجاد کنند.

برای واشرهای اتوماتیک، مکانیسم‌های ایمنی که اجازه نمی‌دهند ماشین لباسشویی با آب پر شود، بچرخد یا تا زمانی که درب آن قفل نشود، از بسیاری از آسیب‌های اولیه شناسایی‌شده در داده‌ها جلوگیری می‌کند. واشرهای Wringer باید دارای پوشش های محافظی باشند که از دسترسی انگشتان و بازوها به غلتک ها جلوگیری کند.

هنگامی که کشش معکوس بر روی لباسی که از میان غلتک ها در حال حرکت است، قرار می گیرد، می توان ویژگی های ایمنی را برای متوقف کردن چرخاننده ها ایجاد کرد. بسیاری از نظرات آسیب‌دیدگی رینگر حاکی از آن است که اندام‌های انتهایی در لباس گیر کرده و از میان گیره‌ها کشیده شده‌اند.

الگوهای آسیب که لزوماً به ماشین لباسشویی مربوط نمی شود (آسیب ناشی از علل ثانویه) نیز در پایگاه داده مشهود بود. ضربه زدن به واشر مکانیزم رایج آسیب بود.

اگرچه صدمات ناشی از سقوط و برخورد با اشیاء ممکن است در سایر قسمت‌های خانه رخ دهد، مطالعه ما نشان می‌دهد که صدمات زیادی در اطراف ماشین لباسشویی اتفاق می‌افتد.

هنگامی که ماشین لباسشویی برای مقاصدی غیر از لباسشویی استفاده می شد، صدمات جدی روی داد. سوختگی زمانی رخ می دهد که از ماشین لباسشویی به عنوان سطح پخت و پز استفاده می شود.

ترکیبات پاک کننده سوز آور ذخیره شده در بالای ماشین لباسشویی توسط کودکان بیرون کشیده شده و باعث سوختگی شیمیایی یا بلعیدن سمی می شود. این خطرات در مطالعات قبلی صدمات در خانه مشهود نبوده و آگاهی بهتر والدین مورد نیاز است.

بسیاری از صدمات ناشی از علل ثانویه ناشی از پریدن یا افتادن کودکان از ماشین لباسشویی بود، از جمله کودکانی که در صندلی ماشین یا کودک نشسته بودند که روی ماشین لباسشویی قرار می گرفتند.

هولکا و پیات خاطرنشان کردند که برخی از نشریات والدین توصیه می‌کنند برای آرام کردن نوزادی که گریه می‌کند، نوزاد دل‌انگیز و کولیکی را روی صندلی ماشین روی ماشین لباسشویی یا خشک‌کن قرار دهید. اما به ویژه در ماشین لباسشویی ویبره. سازندگان صندلی خودرو باید بر خطر استفاده از محصول خود به روشی غیر از هدف مورد نظر تاکید کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.