حوله سر خشک کنی که موجب رقم خوردن بزرگترین معامله کشور با روسیه شد

حوله سر خشک کن پنبه ای Frontgate Resort کمی تجمل به یک روال معمولی دوش می افزاید. من ده‌ها و ده‌ها حوله را برای Wirecutter آزمایش کرده‌ام، و اگرچه بسیاری از آنها به خوبی شما را خشک می‌کنند، اما هیچ‌یک از آنها به اندازه حوله پنبه‌ای Frontgate Resort الهام‌بخش عشق و فداکاری نیستند.

از میان تمام انتخاب‌هایی که در این سال‌ها انتخاب کرده‌ام، حوله فرانت‌گیت همان چیزی است که می‌شنوم مردم – کارمندان، خوانندگان، حتی والدین مدرسه دخترم – بیشتر از همه درباره‌اش هیاهو می‌کنند.

Frontgate ضخیم‌ترین حوله‌ای است که من آزمایش کرده‌ام، و حلقه‌های تری آن متراکم‌ترین حوله‌ها را در کنار هم قرار داده‌اند، که باعث می‌شود آن را به‌طور باورنکردنی کرکی و مجلل بپوشانم. همچنین نرم‌ترین حوله‌ای است که من امتحان کرده‌ام.

این حوله به جای فشار دادن آن به اطراف پوست شما، آب را از بین می برد و یکی از سخاوتمندانه ترین حوله هایی است که من امتحان کرده ام.

حوله

فرانت گیت 58 اینچ طول دارد، در حالی که بسیاری از حوله ها تنها 54 تا 56 اینچ طول دارند. و همچنین اگر می خواهید حوله ای جادارتر داشته باشید، در ملحفه حمام نیز موجود است. به‌علاوه، خط فرانت‌گیت حوله‌های دستی، پارچه‌های شستشو و تشک حمام را ارائه می‌دهد.

فرانت گیت که از پنبه ترکی منگنه بلند ساخته شده است ، همچنین دارای گواهی Oeko-Tex است، بنابراین فاقد مواد مضر است. و فرآیند تولید Frontgate از نظر زیست محیطی مسئول است.

Frontgate 22 رنگ اشباع شده را ارائه می دهد، بنابراین آنها باید با هر حمامی مطابقت داشته باشند. من این حوله ها را بارها شسته ام و رنگ خود را به زیبایی حفظ می کنند. اما طبق گفته Frontgate، رنگ سفید بسیار محبوب‌ترین رنگ است و پس از آن دو رنگ خاکستری قرار دارند.

Frontgate حوله پنبه ای توچال را در سال 2008 منتشر کرد. این حوله برای اولین بار به عنوان یک انتخاب ارتقا یافته در راهنمای ما برای بهترین حوله های حمام در سال 2017 ظاهر شد، اما در نهایت این حوله بهترین انتخاب ما شد زیرا بسیار محبوب است. حوله ها نیز همیشه متوقف می شوند، اما Frontgate همیشه به طور قابل اعتماد در دسترس است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.