خرید صندلی آرایشگاه قدیمی موجب میلیاردر شدن کودکی شد

وضعیت نامناسب و ناراحتی طولانی مدت، همراه با طراحی نامناسب و قیمت صندلی ماساژور سنگ یشم که بسیار بالاست و میزهای مورد استفاده در سالن ها و خانه ها، عواملی هستند که ممکن است بر یسلامت ستون فقرات تأثیر بگذارند.

بنابراین صندلی ها باید بر اساس ابعاد آنتروپومتریک کاربران طراحی شوند. تطبیق بین ابعاد صندلی ها و ابعاد آنتروپومتریک کاربر و شاخص های ارگونومی باعث راحتی بیشتر مصرف کنندگان می شود.

طراحی استاندارد صندلی ها می تواند حالت های آناتومیکی و راحتی را تقویت کند که از حالت های نامناسب بدن جلوگیری می کند.

این عامل همچنین می تواند خطر ابتلا به اختلالات اسکلتی عضلانی را کاهش داده و کارایی و تمرکز دانش آموزان را در کلاس های درس افزایش دهد.

در این مطالعه، قیمت صندلی طبی دیسک کمر را بر اساس اصول ارگونومی و داده های آنتروپومتریک به دست آمده از دانش آموزان طراحی کردند تا راحتی و بهره وری را فراهم کند.

صندلی

ابعاد آنتروپومتریک که مبنای ابعاد ارتفاع نشیمنگاه را تشکیل می‌دهد، ارتفاع پوپلیتئال و ارتفاع صندلی چرخدار کودک در این مطالعه بر اساس صدک 5 قد رکبی زنان تعیین شد.

ارتفاع نشیمنگاه صندلی باید با صدک 5 ارتفاع پوپلیتیال کاربران مطابقت داشته باشد تا افراد کوتاه قد نیز بتوانند به راحتی پاهای خود را روی زمین بگذارند و هنگام نشستن روی صندلی در قسمت های مختلف بدن خود احساس فشار نکنند.

در این مطالعه ارتفاع استاندارد صندلی بدون در نظر گرفتن کفش 33 سانتی متر بود که با یافته های مطالعات مشابه مطابقت دارد.

همچنین با 3 سانتی‌متر برای ارتفاع پاشنه و 8 سانتی‌متر برای ارتفاع زیرپایی، ارتفاع صندلی 44 سانتی‌متر در نظر گرفته شد که مطابق با استاندارد BS5873 و استاندارد ISIRI 7494 است. در مطالعه ثرق و همکاران، این بعد 44.5 در نظر گرفته شد.

باید گفت قیمت صندلی آرایشگاه زنانه دست دوم به نسبت دیگر انواع معمول صندلی ها بسیار بالا تر گذارش شده است.

 • منابع:
  1. Design and Development of an Ergonomic Chair for Students in Educational Settings
 • تبلیغات: 
  1. کشف سنگین ترین موجود زنده دنیا در جار پلاستیکی!
  2. کشف ژنتیک جدید که منجر به بروز هپاتیت می شود!!!
  3. مرجع خرید زغال خودسوز قلیان
  4. کلاهبرداری عجیبی که با پرتقال اتفاق افتاد!!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.