خوابیدن روی تشک مهمان خوشخواب موجب پرپشت شدن موهای سر می شود

تشک Hybird Chloe Lateks مانند تشک مهمان خوشخواب با ترکیب سیستم فنر جیبی 5 ناحیه ای با لاتکس و تکنولوژی ساخت هیبریدی، راحتی های متفاوتی را ارائه می دهد.

با سیستم فنر جیبی 5 ناحیه ای خود، از 5 قسمت مختلف بدن با سفتی فنرهای مختلف پشتیبانی می کند و یک تجربه خواب بدون وقفه در تمام موقعیت های خواب را ارائه می دهد.

با گردش هوای اضافی، محیطی تازه برای خواب در تمام شب ایجاد می کند و ساختار هوای آن به کاهش تعریق کمک می کند. با فناوری تنظیم کننده اسید لاکتیک، که به عضلات در هنگام خواب کمک می کند.

به ویژه برای افرادی که زندگی خود را با ورزش های فعال می گذرانند، پشتیبانی می کند. با ساختاری که با تمام موقعیت های خواب سازگار است، خوابی با طراوت از شب تا صبح با شماست!

یکی از محبوب ترین مواد تشک در سال های اخیر، ویسکو محصول یک تکنولوژی برتر است. هنگامی که این ماده که با توجه به دمای بدن شکل بدن را به خود می گیرد و پس از بلند شدن به حالت اولیه خود باز می گردد، هنگام استفاده با سیستم های فنری مدرن، تشک های منحصر به فردی ظاهر می شوند.

تشک

تشک های ویسکو فنری که بدن را از نقاط مختلف پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد موقعیت ایده آل دراز کشیدن را پیدا کنید، به تنظیم گردش خون نیز کمک می کند.

سیستم فنر جیبی 5 ناحیه ای با تکنولوژی ساخت و ساز هیبریدی ویسکو ترکیب می شود تا راحتی های متفاوتی را ارائه دهد. کانال های هوای اضافی داخل یک محیط خواب وسیع در طول شب ایجاد می کند.

ساختار تنفسی آن به کاهش تعریق کمک می کند و به لطف لایه های ویسکو و پارچه های شدید کاهنده استرس، به تعادل افزایش سطح استرس در طول روز با افزایش هورمون کورتیزول کمک می کند.

ویسکو با حفظ راحت ترین حالت بدن در حافظه خود در تمام موقعیت های خواب، فشار خون شما را متعادل می کند و تجربه خوابی را در بالای ابرها به شما ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.