درب ضد سرقت یولکا در منزل رونالدو نصب شد

سطح بعدی حفاظتی که برای درب ضد سرقت یولکا تعریف شده است RC2 است که در برابر آچارها و اره های مختلف مانند اره قطب نما، اره منبت کاری اره مویی و اره برقی که برای سوراخ کردن درب مفید هستند.

علاوه بر ابزارهایی که درها با RC1 مطابقت دارند، مقاومت کند. می تواند مقاومت کندمدت زمانی که به طور رسمی مشخص شده است که این درها در طول آزمایش مقاومت می کنند 15 دقیقه است.

اما عملاً یک درب RC2 می تواند به مدت 3 دقیقه در برابر حمله سارق مقاومت کندRC3 و RC4 سطوح بعدی مقاومت در برابر حملات و تلاش های سارقان برای هجوم به اموال شما هستند.

در سراسر جهان پذیرفته شده است که هرچه فناوری امنیتی بیشتر پیشرفت کند، مجرمان حرفه ای تر می شوند و بالعکس. بنابراین، ما باید خود و دارایی هایمان را برای مواجهه با سارقان مجهزی که به طور جدی قصد سرقت وسایل شما را دارند.

درب

این سارقان که از عواقب صدایی که ایجاد می‌کنند نمی‌ترسند، ممکن است تجهیزات سخت‌تری مانند چکش قفل‌ساز، کلاغ یا مته دستی به همراه داشته باشند.

منطقاً، درب باید از نظر فیزیکی قوی‌تر باشد تا بتواند ضربه‌های چکش یا کلاغ را تحمل کند. علاوه بر این، لایه‌های مختلف ورق فولادی، چوب، کامپوزیت یا HDF می‌تواند.

برای ناامید کردن سارقی که قصد ایجاد سوراخ در درب ضد سرقت را دارد، مفید باشداکنون اجازه دهید شما را به مرحله بالاتر تهدید و امنیت با استاندارد RC4 ببریم.

تصور کنید یک سارق باتجربه دارید که باید شکست دهید دزد برق در دسترس دارد و می تواند از دستگاه حفاری برقی استفاده کند.

بنابراین، علاوه بر یک نوع جامد و محکم از چوب یا کامپوزیت یا HDF، ضخامت ورق فولادی داخل درب امنیتی ضد سرقت روکش چوبی شما باید حداقل 1 میلی متر باشد تا ضربه های شدید سارقینی که از چکش های بزرگتر استفاده می کنند، حفظ شود.

تبر، اسکنه و گوه. درهای سطح RC3 به مدت 20 دقیقه در برابر سارقین مقاومت کرده اند و همین نسبت برای درهای RC4 30 دقیقه است، اما عملاً مشتری می تواند به جز درهای RC3 و RC4 5 و 10 دقیقه متوالی در برابر ضربه مقاومت کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.