دستگاه تصفیه آب تایوانی cck فرآبی که مصرف آب آن شما را می خنداند

دستگاه تصفیه آب تایوانی cck فرآب  با بازیابی فاضلاب ، میعانات رطوبت کابین و ضایعات فعالیت خارج از خودرو  آب تمیز را فراهم می کند. آب بازیافتی قبل از اینکه بتوان از آن برای پشتیبانی از فعالیت های خدمه، EVA و محموله استفاده کرد، باید استانداردهای سختگیرانه ای را رعایت کند.

سیستم بازیابی آب برای بازیافت ادرار و فاضلاب اعضای خدمه برای استفاده مجدد به عنوان آب تمیز طراحی شده است. با انجام این کار، این سیستم جرم خالص آب و مواد مصرفی را که باید از زمین برای پشتیبانی از شش خدمه پرتاب شود، 2760 کیلوگرم در سال کاهش می دهد.

سیستم بازیابی آب از یک مجموعه پردازشگر ادرار و یک مجموعه پردازشگر آب تشکیل شده است. یک فرآیند تقطیر خلاء کم فشار برای بازیابی آب از ادرار استفاده می شود.

کل فرآیند در یک مجموعه تقطیر چرخشی انجام می‌شود که غیبت گرانش را جبران می‌کند و بنابراین به جداسازی مایعات و گازها در فضا کمک می‌کند. آب محصول از مجموعه پردازشگر ادرار با سایر آب های زائد ترکیب شده و برای تصفیه به مجموعه پردازشگر آب تحویل داده می شود.

دستگاه

مجموعه پردازشگر آب، گازهای آزاد و مواد جامد را قبل از عبور از یک سری بسترهای چند فیلتری برای تصفیه بیشتر از آب خارج می کند. هر گونه آلاینده آلی باقیمانده و میکروارگانیسم ها توسط یک مجموعه راکتور کاتالیزوری با دمای بالا حذف می شوند.

خلوص آب محصول توسط سنسورهای هدایت الکتریکی بررسی می شود. آب غیرقابل قبول مجدداً پردازش می شود و آب تمیز به مخزن ذخیره ارسال می شود و آماده استفاده توسط خدمه است.

سیستم تولید اکسیژن اکسیژن را برای تنفس هوا برای خدمه و حیوانات آزمایشگاهی و همچنین برای جایگزینی اکسیژن از دست رفته به دلیل استفاده آزمایشی، کاهش فشار قفل هوا، نشت ماژول و تخلیه دی اکسید کربن تولید می کند. این سیستم عمدتاً از مونتاژ تولید اکسیژن و یک ماژول منبع تغذیه تشکیل شده است.

قلب مجموعه تولید اکسیژن، پشته سلولی است که آب ارائه شده توسط سیستم بازیابی آب را الکترولیز یا تجزیه می کند و اکسیژن و هیدروژن را به عنوان محصولات جانبی تولید می کند.

اکسیژن به اتمسفر کابین تحویل داده می شود در حالی که هیدروژن به خارج از دریا تخلیه می شود. ماژول منبع تغذیه نیروی مورد نیاز مجموعه تولید اکسیژن برای الکترولیز آب را فراهم می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.