روش استفاده از بلوز شلوار دخترانه برای پاکسازی کبد

بسیاری از بلوز شلوار دخترانه دارای چندین دکمه یا یک زیپ در جلوی گردن به عنوان بسته شدن هستند.

برخی دیگر ممکن است کمربند دوخته شده ای داشته باشند که به دور کمر بسته می شود تا پیراهن را محکم کند. برخی از آنها یک دکمه مجزا در پشت گردن دارند، اگرچه این مدل معمولاً فقط در بلوزهای یقه بلند دیده می شود.

با این اوصاف، به نظر می‌رسد هیچ‌کس موافق نیست که آیا پیراهن زنانه دکمه‌دار واجد شرایط بلوز است یا خیر. این لباس دوخت‌تر گاهی اوقات به‌عنوان پیراهن لباس طبقه‌بندی می‌شود، زیرا فاقد خاصیت پوفی بلوز است.

تفاوت بین بلوز و پیراهن چیست؟ از نظر فنی، تفاوت اصلی بین بلوز و پیراهن در این است که یک بلوز معمولاً دکمه‌های تمام قسمت جلو را نمی‌بندد، در حالی که پیراهن این کار را می‌کند. کلمه پیراهن نیز به روشی غیرجنسیتی استفاده می شود، در حالی که بلوز معمولاً فقط به لباس زنانه اشاره دارد.

با این حال، این تمایز لغزنده همیشه جوابگو نیست، زیرا “پیراهن” اغلب بیشتر به عنوان یک اصطلاح عمومی به معنای هر نوع تاپ مردانه یا زنانه استفاده می شود.

بلوز

حقیقت ماجرا این است که خرده فروشان، برندهای مد و حتی کشورهای مختلف اغلب از کلمات بلوز و پیراهن به معنای بسیار متفاوت استفاده می کنند!

به عنوان مثال، آمریکایی ها تقریباً به هر نوع لباس بالاتنه، از جمله پیراهن لباس، پیراهن ورزشی و پیراهن یقه دار می گویند. تی شرت ها، بلوزها، تاپ های شیک و بافتنی تحت عنوان کلی پیراهن در ایالات متحده قرار می گیرند. در مقابل، برخی از کشورها در سراسر جهان کلمه “پیراهن” را برای یک بالاتنه دکمه دار رسمی تر برای مردان یا زنان حفظ می کنند.

بعلاوه، به نوع پیراهنی که اغلب در زیر ساری پوشیده می‌شود، بلوز نیز گفته می‌شود، اگرچه برش بسیار متفاوتی دارد. همه اینها نشان می دهد که شما در اینجا تمایزات فنی مفیدی خواهید یافت، اما بسیاری از افراد در مورد اینکه دقیقاً چه چیزی پیراهن را از یک بلوز جدا می کند، اختلاف نظر دارند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.