پارچه مبلی که خوابیدن روی آن موجب کنده شدن ارتودنسی دندان های زنی شد

در واقع مبل‌های چرمی نسبت به پارچه‌های دیگر در برابر خراش و رطوبت آسیب‌پذیرتر هستند و این باعث می‌شود که آن‌قدرها هم حیوانات خانگی نباشند.

اگرچه لازم به ذکر است که تمیز کردن پارچه مبلی چرم بسیار آسان است و بیشتر به گردگیری و جاروبرقی کمی نیاز دارد، ممکن است بخواهید روی محصولات نرم کننده یا پولیش چرم سرمایه گذاری کنید تا از ایجاد ترک در آن جلوگیری کنید.

اگر گربه یا سگ را در خانه نگهداری می کنید، انتخابی بین گیرکردن خز روی پارچه یا خراش های ناخوشایند روی چرم است. در غیر این صورت، چرم مقاوم تر و مراقبت از آن آسان تر به نظر می رسد.

هر دو ماده گزینه های مختلفی را ارائه می دهند. پارچه ها رنگ ها و الگوهای نامحدودی را ارائه می دهند که متناسب با هر دکوری است.

نکته منفی این است که رنگ ها به سرعت محو می شوند. این می تواند به دلیل استفاده بیش از حد از مبل، شستشوی مکرر یا این واقعیت باشد که با افزایش سن به سادگی از بین می رود.

پارچه

برعکس، پالت رنگ چرم ماندگارتر است اما فقط در صورتی که از درخشندگی اندکی که با مواد همراه است ناراحت نباشید.

مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ Retro Colony و Black & Walnut دارای طیف گسترده ای از مبل های چرمی هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

یک مبل چرمی با ظاهر شیک و کلاسیک خود، ظرافت خاصی به اتاق می بخشد. شما به سختی می توانید همان اثر را با پارچه ها به دست آورید. مبل‌های پارچه‌ای مانند مدل‌های DOT و Cellini در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی در دسترس هستند و تمایل دارند حال و هوای معاصر را به خانه اضافه کنند.

دنبال چه نوع نگاهی هستید؟ اگر چیزی تمیز و مات دوست دارید، پارچه‌های تک رنگ به عنوان یک تعریف عالی عمل می‌کنند. برای چیزی بی انتها، براق، یک مبل چرمی ممکن است انتخاب بهتری باشد.

مکان‌هایی مانند HipVan، Castlery، OM Furniture، Comfort Furniture و Lifestorey همگی انواع مبل‌های چرمی و پارچه‌ای را به فروش می‌رسانند، بنابراین می‌توانید وقت خود را صرف مرور مجموعه‌های آنها برای تناسب کامل کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.