پته رومیزی عسلی موجب نجات مردی از افتادن در دره شد

رومیزی شما باید متناسب با میز و منوی شما باشد. اگر تغییرات سریع ضروری است و می خواهید بتوانید استایل خود را با فصول به روز کنید، سفره های یکبار مصرف بهترین راه حل هستند.

اگر غذاخوری خوب بیشتر تمرکز شماست، پته رومیزی عسلی یا پارچه ای سفید جاودانه هستند و می توانند جلوه ای درجه یک به چیدمان میز بیافزایند.

روکش‌های میز قدرت ایجاد یا شکستن تصویری را که می‌خواهید به تصویر بکشید، دارند. از روکش‌های پلاستیکی یکبار مصرف پلاستیکی مناسب برای بچه‌ها گرفته تا ملحفه‌های پارچه‌ای مجلل برای سالن پنج ستاره‌تان، گزینه‌های موجود در آنجا به اندازه موسساتی که به آن می‌روند بی‌پایان هستند. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

اندازه یک سفره کمک می کند تا سطح کلی رسمیت را به شما منتقل کند. برای رویدادهای معمولی، قطره 6 تا 8 اینچی مناسب است، برای رویدادهای رسمی، قطره 10 تا 15 اینچی مناسب تر است.

رومیزی

کتانی ها به ایجاد حال و هوای یک وعده غذایی کمک می کنند چه سبک و جشن، زیبا و رمانتیک، یا جدی و حرفه ای. ملحفه های پارچه ای به ایجاد تنظیمات مجلل کمک می کنند و برای مقاومت در برابر استفاده روزانه طراحی شده اند، در حالی که روکش های یکبار مصرف برای رویدادهای غیررسمی و عموماً فقط یک بار مصرف بهتر هستند.

در حالی که رنگ‌های سفید و عاج برای محیط‌های رسمی رایج هستند، رنگ‌های پررنگ در صورت هماهنگی با سایر عناصر روی میز، پس‌زمینه‌های دراماتیک و نمایش‌های جشن ایجاد می‌کنند.

امکانات بزرگتر با فضای ذخیره سازی و تجهیزات شستشو می تواند سفره های قابل استفاده مجدد را در خود جای دهد، در حالی که خدمات در حال حرکت و رویدادهای غیررسمی ممکن است پوشش های یکبار مصرف را ترجیح دهند.

با گزینه های بسیار زیاد کتانی رومیزی موجود، این امکان وجود دارد که روکش های میز را پیدا کنید که تمام نیازهای شما را برآورده کند، از جمله متناسب با بودجه شما!

مطمئن نیستید کتانی رومیزی چه اندازه بخرید؟ ماشین حساب با کاربری آسان ما شما را در مسیر درست راهنمایی می کند. فقط سطح و پایه میز خود را اندازه بگیرید، اطلاعات را در ماشین حساب ما وارد کنید، و ما حساب را برای شما انجام می دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.