پسری با خودکار آبی زبرا در استخر منزلشان خودکشی کرد

خرید خودکار؟ مراقب این شش ویژگی یک ابزار نوشتن عالی باشید. و مراقب نشانه‌هایی باشید که نشان می‌دهند قلم جدید شما هرگز از ثبت ماه آینده خود در دفترچه یادداشت نمی‌گذرد.

همانطور که در خرید لباس، مناسب بودن در خودکار آبی زبرا نشانه کیفیت و استایل است. بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ قطعه شل یا نامناسبی بر روی خودکار رویایی شما وجود ندارد.

کلاهک باید یا بچسبد، بپیچد یا فشار وارد کند، به نرمی و محکم، بدون تکان دادن یا شکاف مشخص. نوارهای درپوش و سایر تزیینات باید محکم باشند و گیره جیب باید صاف و محکم بماند و در صورت کشیدن جزئی به جای خود بازگردد.

این روزها، انواع مختلفی از پوشش های خودکار وجود دارد که می توان از بین آنها انتخاب کرد: رزین، فلز، سلولوئید، چوب و موارد دیگر. اما چه سلیقه شما به سمت پلاستیک های رنگارنگ باشد یا فلزات مجلل حکاکی شده یا ترکیبی از هر دو، همیشه کیفیت را بررسی کنید.

هنگامی که قلم بسته است، الگوها باید روی درپوش و بشکه قرار گیرند. انگشتان خود را در طول قلم بکشید تا سوراخ های واضح یا لبه های ناهموار را بررسی کنید. دقت کنید که قلم به طور یکنواخت براق یا مات شده باشد.

همچنین بدانید که چه چیزی دریافت می کنید: اکریلیک و سلولوئید ممکن است برای چشمی که آموزش ندیده شبیه به هم به نظر برسند، اما مورد دوم کمتر رایج است و به تکنیک های ساخت خاصی نیاز دارد. فلز پایه با روکش رودیوم یا پلاتین بسیار شبیه نقره است.

قلم را در گودی انگشت شست و سبابه خود قرار دهید، انگار که آماده نوشتن هستید و آن را به آرامی نگه دارید. هیچ وزن اضافی آشکاری به سمت پشت یا جلوی خودکار نباید وجود داشته باشد.

اگر خودکار دارای کلاهک است و طوری طراحی شده است که روی آن نصب شود، این کار را انجام دهید. سپس این عمل متعادل کننده را دوباره امتحان کنید. قلم های خوش ساخت، چه سبک و چه سنگین، برای استفاده راحت هستند و راحتی ارتباط زیادی با تعادل کلی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.