پوشیدن دمپایی روفرشی خرگوشی موجب خواب رفتن در حین رانندگی می شود

اکثر مردم به پوشیدن کفش یا دمپایی روفرشی خرگوشی در خانه عادت می‌کنند تا پاها را تمیز نگه دارند و در معرض سوزن یا سوزن‌های دیگر قرار نگیرند. با وجود فواید پوشیدن کفش یا «دمپایی» در خانه، تعدادی از کارشناسان نسبت به پوشیدن آن در داخل خانه هشدار دادند.

کارشناسان خاطرنشان کردند که پوشیدن «دمپایی» برای مدت طولانی ممکن است فرد را در معرض خطراتی برای سلامتی خود قرار دهد، بنابراین استفاده از دمپایی مناسب را برای محافظت و حمایت توصیه کردند.

آنها گفتند که پوشیدن دمپایی در خانه با افزایش سن روی بدن تأثیر منفی می گذارد و اضافه کردند که هر قدم در دمپایی باعث می شود انگشتان پا به چنگال تبدیل شوند و در نتیجه چسبیدن به آن از روی زمین بلند شده و به دمپایی منتقل می شود. بر اساس آنچه در روزنامه «تایمز نیوز» آمده است.

دمپایی

کارشناسان استفاده از دمپایی های بنددار را برای لذت بردن از دمپایی توصیه کردند و گفتند: هنگام خروج از ساحل ترجیحاً با پای برهنه راه بروید. آنها آسیب های پوشیدن دمپایی را فاش کردند و توضیح دادند که این دمپایی به مرور زمان باعث فشار شدید به انگشتان پا می شود که در نتیجه:

  • بدشکلی انگشتان پا.
  • تومورها و عفونت ها.
  • برآمدگی در کنار پاها.
  • چکش زدن انگشتان پا هنگام خم شدن مفصل.

بسیاری از مسلمانان غافلند که پوشیدن دمپایی قرب الهی و عبادت است.

پیامبر در حدیث ما را به پوشیدن دمپایی بیشتر سفارش کرده است که امام مسلم در صحیح خود از حدیث جابر آورده است که رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: «کفش فراوان داشته باشید، زیرا مرد همچنان سوار است. تا زمانی که کفش هایش را می پوشد.»

امام نوویبابی به نام «استحباب پوشیدن کفش و مراد آنها» را باز کرد و در شرح حدیث مذکور فرمود: به این معنا که مانند سوار است.» در سبکی سختی برای او، عدم خستگی و ایمن بودن پایش از ناهمواری ها و خارها و آسیب هایی که ممکن است در راه به او برسد و در آن مستحب است. پوشیدن دمپایی و سایر وسایلی که مسافر در سفر نیاز دارد.»

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.