گم شدن پوشاک بچه گانه در درگهان قشم موجب غش کردن زنی تنها در خانه اش شد

در زمستان سرد و در تابستان گرم است. بله، ما در نیمکره شمالی زندگی می کنیم و در سال 4 فصل وجود دارد! ما به شما اجازه می دهیم، همیشه آسان و واضح نیست که بدانید چگونه کودک را با توجه به فصل لباس بپوشید و چه لباسی را انتخاب کنید. ما به شما نکاتی را برای کمک به شما ارائه می دهیم.

نوزادان به سختی می توانند دمای خود را به پوشیدن پوشاک بچه گانه در درگهان قشم تنهایی تنظیم کنند. به همین دلیل لزومی ندارد که آنها را زیاد بپوشانید یا به اندازه کافی نپوشانید. به طور کلی، ما لباس کودک را همانطور که خودمان می پوشیم می پوشیم: اگر سردمان است، باید فکر کنیم که او هم.

اما نوزادان هنوز حرکت نمی کنند، به همین دلیل است که شما هنوز هم باید ضخامت کمی اضافه کنید، زمستان و تابستان.

چگونه نوزاد را برای زمستان بپوشانیم؟ نوزادان باید خود را بپوشانند. پس چطور لباس بپوشید تا وقتی زمستان می رسد کودک سرد نشود؟

پوشاک

فقط به این دلیل که بیرون سرد است به این معنی نیست که کودک باید داخل بماند. یک لباس بدن نوزاد با آستین بلند زیر لباس به گرم نگه داشتن آنها کمک می کند. همچنین می‌توانید چند لایه لباس بپوشید که در صورت افزایش دما می‌توان آن‌ها را از تن جدا کرد، اما بدون زیاده‌روی.

برای نوزاد از دست دادن گرما در سطح سر مهمتر است. بنابراین لازم است اطمینان حاصل شود که او کلاه یا کلاه کوچکی می پوشد که از گردن او نیز محافظت می کند.

پاها و دست‌های او، سایر اندام‌های بدن او نیز منجر به از دست دادن گرما می‌شوند. بنابراین مطمئن شوید که این مکان های حساس همیشه با دستکش یا دستکش، جوراب، کفش در برابر سرما محافظت شوند.

اگر کودک شما در حال راه رفتن است، توصیه می شود یک کت و شلوار یک تکه یا خلبانی را بپوشید که کاملاً سازگار است. بسته به دمای زمستان، می توانید آنها را با روکش پشمی انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.