گیاهان آپارتمانی گلدار که از آن برای تهیه قرمه سبزی استفاده میکنند

منبع مواد اولیه ارگانیک مورد استفاده در تولید، silempe است. این کود مایع حاوی مواد مغذی اولیه گیاهی است که گیاهان زینتی داخلی به آن نیاز دارند. به لطف عناصر ماکرو مانند نیتروژن، فسفر و پتاسیم در فرمول خود، منابع غذایی مورد نیاز گیاهان شما را فراهم می کند.

همیشه سبز باعث می شود که برگ های همه گیاهان آپارتمانی گلدار دارای برگ های سبزتر و پر جنب و جوش بیشتری باشند. در هر بار آبیاری با اضافه کردن نصف کلاه گیاه همیشه سبز به 1 لیتر آب آبیاری به گل های خود آبیاری کنید.

علاوه بر گیاهان سرپوشیده، می‌توانید با خیال راحت آن را روی گیاهانی که در بالکن، تراس، گلدان یا تخت‌های گیاه پرورش می‌دهید، بمالید. آبیاری و کود مایع در روزهای گرم صبح زود توصیه می شود.
آبیاری در ساعات عصر زمینه ابتلای گیاه به بیماری قارچی را ایجاد می کند. لازم است حداقل هفته ای یکبار برگها را با توجه به رطوبت مورد نیاز گیاهان مرطوب کنید.

گیاه
گیاهان همیشه سبز مواد زائدی را که از بدن خود بیرون می ریزند در یک برگ جمع می کنند. رنگ برگ انباشته شده ابتدا مایل به قهوه ای و سپس مایل به زرد می شود. لازم است با قطع این برگ از گیاه سالم جدا شود. در برخی از گیاهان ممکن است برگها خود به خود بریزند.

همه گیاهان نیازهای متفاوتی به نور، آب و مواد مغذی دارند. بنابراین، Evergreen با توجه به نیازهای عمومی و انواع گیاهان توسعه یافته است. گیاهان شما برای حفظ یک زندگی سالم نیاز به تغذیه منظم دارند.

بسیاری از عناصر غذایی گیاهی که گیاه شما نمی تواند از خاک، هوا و آب دریافت کند، باید از بیرون با کوددهی منظم داده شود. به همین دلیل باید از آب آبیاری همه گیاهان خود به طور مرتب و در هر دو آبیاری یک بار استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.